Ücretsiz Kargo Fırsatından Yararlanın!

 

Bambu ahşap servis ve sunum tepsisi 28cm çapında ve 5cm yüksekliğindedir. Tepsi, gerçek ahşap ve bambu kullanılarak el işçiliği ile üretilmiştir. Renk ve doku ahşap malzemede değişkenlik gösterebilir.

yuvarlak tepsi sunum tepsisi çay kahve tepsisi çay kahve kahvaltı yemek servislerinde kullanılabilir. Makyaj masasında banyoda düzenleyici organizer olarak ve evinizde dekor amaçlı aksesuarlarınızı sergilemek için de kullanabilirsiniz.

 

ADET
₺459,00 KDV Dahil
₺899,00 KDV Dahil
%49 İndirim
%49İndirim
Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo Fırsatından Yararlanın!

 

Hazeran ve Rattan Tepsi ahşap mazlemeden el işçiliği ile üretilmiştir. Ahşap tepsi sunum ve servislerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Kayın, meşe, kestane, ceviz, çam ve ıhlamur gibi ülkemizde yetişen ağaçlar Ahşap Fabrikası atölyesinde el emeği ile şekillendirilir, zımpara ve ciladan sonra işlevsellik testine alınır testleri başarı ile geçen ürünler ahşap korumalar ile özenle paketlenir ve 1-3 iş gününde kargoya verilir.

Hazeranlı ahşap servis ve sunum tepsisi 32cm uzunluğunda 18cm genişliğinde  ve 1.8cm kalınlığındadır. Gerçek ahşap kullanılarak el işçiliği ile üretilmiştir. Renk ve doku ahşap malzemede değişkenlik gösterebilir. Hazeran pvc malzemedir.   

 

ADET
₺452,00 KDV Dahil
₺649,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo Fırsatından Yararlanın!

 

Hazeran ve Rattan Tepsi ahşap mazlemeden el işçiliği ile üretilmiştir. Ahşap tepsi sunum ve servislerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Kayın, meşe, kestane, ceviz, çam ve ıhlamur gibi ülkemizde yetişen ağaçlar Ahşap Fabrikası atölyesinde el emeği ile şekillendirilir, zımpara ve ciladan sonra işlevsellik testine alınır testleri başarı ile geçen ürünler ahşap korumalar ile özenle paketlenir ve 1-3 iş gününde kargoya verilir.Hazeranlı ahşap servis ve sunum tepsisi 32cm çapında  ve 1.8cm kalınlığındadır. Gerçek ahşap kullanılarak el işçiliği ile üretilmiştir. Renk ve doku ahşap malzemede değişkenlik gösterebilir. Hazeran pvc malzemedir.   

ADET
₺949,00 KDV Dahil
₺999,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
Ücretiz Kargo
Adet
₺399,00 KDV Dahil
Ücretiz Kargo
Adet
₺399,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR