Ücretsiz Kargo Fırsatından Yararlanın!

 

Ahşap Lambader, Ayaklı Abajur, Lambader Modelleri Ahşap Fabrikası Avantajlarıyla

Lambader ahşap ve bambu malzemeden el işçiliği ile hazırlanmıştır

Ahşabın kesim tekniği ile harika bir ışık ortamı oluşturur.

Salon, oturma odası, yatak odası, hol, ofis, işyeri gibi mekanlarda,

ahşap bambu lambader  ürünümüz ferah ve şık bir aydınlatma sağlar.

Ahşap malzemenin yapısı gereği renk ve doku farklılıkları olabilir.

Toz kir belli etmez, temizliği hafif nemli bezle kolaylıkla yapılır.

Uzun ömürlü ve tamamen doğaldır. Doğayı korumak adına enerji

tasarrufu sağlayan ve ısı yaymayan max. 20watt E27 tip Led ampul ile kullanılması önerilir.

avize yüksekliği 144cm

şapka çapı 35cm

Kablo uzunluğu 200cm

E27 tip Led ampul ile kullanılması önerilir.

Ürün içeriğine ampül dahil değildir.

ADET
₺1.879,00 KDV Dahil
₺2.299,00 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo Fırsatından Yararlanın!

 

Bambu ahşap servis ve sunum tepsisi 28cm çapında ve 5cm yüksekliğindedir. Tepsi, gerçek ahşap ve bambu kullanılarak el işçiliği ile üretilmiştir. Renk ve doku ahşap malzemede değişkenlik gösterebilir.

yuvarlak tepsi sunum tepsisi çay kahve tepsisi çay kahve kahvaltı yemek servislerinde kullanılabilir. Makyaj masasında banyoda düzenleyici organizer olarak ve evinizde dekor amaçlı aksesuarlarınızı sergilemek için de kullanabilirsiniz.

 

ADET
₺459,00 KDV Dahil
₺899,00 KDV Dahil
%49 İndirim
%49İndirim
Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo Fırsatından Yararlanın!

 

Hazeran ve Rattan Tepsi ahşap mazlemeden el işçiliği ile üretilmiştir. Ahşap tepsi sunum ve servislerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Kayın, meşe, kestane, ceviz, çam ve ıhlamur gibi ülkemizde yetişen ağaçlar Ahşap Fabrikası atölyesinde el emeği ile şekillendirilir, zımpara ve ciladan sonra işlevsellik testine alınır testleri başarı ile geçen ürünler ahşap korumalar ile özenle paketlenir ve 1-3 iş gününde kargoya verilir.

Hazeranlı ahşap servis ve sunum tepsisi 32cm uzunluğunda 18cm genişliğinde  ve 1.8cm kalınlığındadır. Gerçek ahşap kullanılarak el işçiliği ile üretilmiştir. Renk ve doku ahşap malzemede değişkenlik gösterebilir. Hazeran pvc malzemedir.   

 

ADET
₺452,00 KDV Dahil
₺649,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo Fırsatından Yararlanın!

 

Cihangir Ahşap Hazeran Rattan Lambader gövde ve şapka iskeleti ahşap, hazeran ise pvcdir. El işçiliği ile hazırlanmıştır Ahşabın kesim tekniği ile harika bir ışık ortamı oluşturur. Salon, oturma odası, yatak odası, hol, ofis, işyeri gibi mekanlarda, ahşap ve hazeran lambader ürünümüz ferah ve şık bir aydınlatma sağlar. Ahşap malzemenin yapısı gereği renk ve doku farklılıkları olabilir. Toz kir belli etmez, temizliği hafif nemli bezle kolaylıkla yapılır. Uzun ömürlü ve tamamen doğaldır. Doğayı korumak adına enerji tasarrufu sağlayan ve ısı yaymayan max. 20watt E27 tip Led ampul ile kullanılması önerilir. avize yüksekliği 148cm şapka çapı 35cm Kablo uzunluğu 200cm E27 tip Led ampul ile kullanılması önerilir. Ürün içeriğine ampül dahil değildir.

 

ADET
₺2.149,00 KDV Dahil
₺2.599,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo Fırsatından Yararlanın!

 

Ahşap, Hazeran, Rattan Ortaköy Abajur. Kayın, meşe, kestane, ceviz, çam ve ıhlamur gibi ülkemizde yetişen ağaçlar Ahşap Fabrikası atölyesinde el emeği ile şekillendirilir, zımpara ve ciladan sonra işlevsellik testine alınır testleri başarı ile geçen ürünler ahşap korumalar ile özenle paketlenir ve kargoya verilir. Salon, oturma odası, yatak odası çocuk odası, ve ofis alanlarında şık dizaynı hem modern hem de retro görünümü ile uzun yıllar eskimeden ve modası geçmeden komodin, dresuar, konsol ve tv ünitesi üzerinde rahatlıkla kullanılabilir. Yükseklik 30cm Genişlik :193cm Kaide ve şapka iskeleti masif ahşap, hazeran pvc malzemedir. Ahşabın doğası gereği renk ve doku farklılıkları görülebilir Duy Tipi : E27 Arapuarlı aç kapa Kablo Uzunluğu 120cm Max 10W Led Ampul ile kullanımı tavsiye edilir. Ampul dahil değildir.

ADET
₺749,00 KDV Dahil
₺899,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR