Ahşap Fabrikası olarak herkesin sevdiği ve mutlu olduğu bir ortamda yaşamaları gerektiğini düşünüyoruz. Bunun için özenle tasarlanmış,tamamıyla yerli üretim olan ürünlerimizi sizlere sunuyor ve ürün yelpazemizi her geçen gün arttırıyoruz. Ürünlerimizi %100 yerli sermaye ile kurulmuş olan kendi üretim tesislerimizde özenle imal edip sizlere ulaştırıyoruz. Sürekli gelişmeye, zamansız olma özelliğini yitirmemeye ve çağın moda anlayışını yakalamaya gayret ediyoruz. Aydınlatma çatısı altında masa lambası abajur gibi dekoratif objeler, ofis, yatak ve oturma odaları için komodin, sehpa, yan sehpa gibi hayatımızı kolaylaştıran ürünler, mutfağını sevenler için kesme, sunum, servis tahtaları ve raflar, çocuk odası için mini masa, sandalye gibi pek çok ürünle sizlere hizmet vermekteyiz. Ahşap Fabrikası olarak en büyük amacımız sizlere kaliteli, sağlıklı, modern ve sürdürülebilir, doğaya saygılı dekorasyon çözümleri sağlamaktır.

        Ahşap Fabrikası olarak amatör ruh ve profesyonel düşünce yapısını harmanlamayı başarıp tasarımını ve üretimini yaptığımız tüm ürünleri size ve sevdiklerinize sunarken sağlığınıza zararlı katkı maddeleri içermeyen doğa dostu bir malzeme olan ahşapla çalışmanın gönül rahatlığını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ahşap Fabrikası ekibinin yegâne amacı insanlığın varoluşundan bugüne kadar bize eşlik eden ve doğanın bizlere en büyük hediyesi olan büyüleyici desenlere ve dokulara sahip ahşabı sizlerle buluşturmak oldu. Yola çıktığımız ilk gün duyduğumuz heyecan ve coşkuyu tasarladığımız ve ürettiğimiz tüm ürünlere yansıtmayı başardık ve ilk günkü heyecanımızla üretime devam ediyoruz.

        Ahşap, kaynağı yenilenebilen tek yapı malzemesidir. Bu özelliği, üretimi ve işlenmesi için diğer materyallere göre az enerji istemesi, dönüştürülebilir olması onu çağımızın çevre ve enerji sorunlarına en iyi cevap veren malzemesi yapmaktadır. Ahşabın sürdürülebilir bir malzeme olması, geri dönüşebilir yapısı, insan sağlığına ve psikolojisine olan pozitif etkisi, kolayca şekil alabilmesi ve defalarca tamir edilebilir olması ahşabı vazgeçilmez bir hammadde yapmaktadır. Ahşabın çevremizde varlığının, fiziksel ve psikolojik açıdan bu derece etkili olmasının en önemli sebeplerinden biri de kullanıldığı mekânın havası üzerindeki etkileridir. Bir odada bulunan ahşap ürünler, ortamın nemini dengeleyerek havanın kalitesini yükseltir. Bunun nedeni ahşabın, onu çevreleyen hava ile denge sağlayabilmek için nemi absorbe edebilme veya salabilme özelliğidir. Bu mükemmel “dengeleme” özelliği sayesinde nemin fazla olduğu zamanlarda nemi absorbe ederken, mekânda nem az ise daha önce hapsettiği nemi salar. Bu özelliği ile ahşap malzemeler soluduğumuz havanın kalitesini de etkiler.

        Bilinenin aksine ahşap kullanmak ormanların yaşamasını sağlar. Kişi başına ahşap tüketimi fazla olan ülkelerde orman alanları devamlı çoğalmaktadır. Yaşam alanlarımızı istila eden plastik ve benzeri petrol türevleri eninde sonunda nefes alan organik ve yaşam dostu ahşaba yerini bırakacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR