İstanbul Serisi Heybeli Hazeran Ahşap Abajur
İstanbul Serisi Heybeli Hazeran Ahşap Abajur
İstanbul Serisi Heybeli Hazeran Ahşap Abajur
İstanbul Serisi Heybeli Hazeran Ahşap Abajur

İstanbul Serisi Heybeli Hazeran Ahşap Abajur

İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺1.299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.049,00(KDV Dahil)

Rattan Hazeran Ahşap Abajur. Kayın, meşe, kestane, ceviz, çam ve ıhlamur gibi ülkemizde yetişen ağaçlar Ahşap Fabrikası atölyesinde el emeği ile şekillendirilir, zımpara ve ciladan sonra işlevsellik testine alınır testleri başarı ile geçen ürünler ahşap korumalar ile özenle paketlenir ve kargoya verilir. Salon, oturma odası, yatak odası çocuk odası, ve ofis alanlarında şık dizaynı hem modern hem de retro görünümü ile uzun yıllar eskimeden ve modası geçmeden komodin, dresuar, konsol ve tv ünitesi üzerinde rahatlıkla kullanılabilir. Yükseklik 53cm Genişlik :25cm Kaide ve şapka iskeleti masif ahşap, hazeran pvc malzemedir. Ahşabın doğası gereği renk ve doku farklılıkları görülebilir Duy Tipi : E27 Arapuarlı aç kapa Kablo Uzunluğu 120cm Max 15W Led Ampul ile kullanımı tavsiye edilir. Ampul dahil değildir.

:

Kayın, meşe, kestane, ceviz, çam ve ıhlamur gibi ülkemizde yetişen ağaçlar Ahşap Fabrikası atölyesinde el emeği ile şekillendirilir, zımpara ve ciladan sonra işlevsellik testine alınır testleri başarı ile geçen ürünler ahşap korumalar ile özenle paketlenir ve kargoya verilir.

Salon, oturma odası, yatak odası çocuk odası, ve ofis alanlarında şık dizaynı hem modern hem de retro görünümü ile uzun yıllar eskimeden ve modası geçmeden komodin, dresuar, konsol ve tv ünitesi üzerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Yükseklik 53cm

Genişlik :25cm

Kaide ve şapka iskeleti masif ahşap, hazeran pvc malzemedir.

Ahşabın doğası gereği renk ve doku farklılıkları görülebilir

Duy Tipi : E27  Arapuarlı aç kapa Kablo Uzunluğu  120cm

Max 15W  Led Ampul ile kullanımı tavsiye edilir.

Ampul dahil değildir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR