Hakkımızda

Ahşap Fabrikası, tamamı yerli sermaye ile kurulan ve başta İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesinde eczane dekorasyonu tasarım ve imalatıyla başladığı serüvende bugün, 3 katlı kapalı alana sahip üretim sahası, cnc tezgahları, lazer kesim-kazıma makineleriyle 8 yılı aşan tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi 09.00–18.00
Pazar Kapalı

Ürün yelpazesini gelen taleplere göre geliştiren Ahşap Fabrikası, ürün çeşitliliği en fazla olan firmalardan biridir. Üretim süreçlerinde sadece masif ahşap kullanan Ahşap Fabrikası, kanserojen madde içermeyen materyaller kullanmaktadır. Grafik tasarım ekibini de kendi içinde barındıran firmamız, müşteri odaklı kalite anlayışı, T.P.E onayıyla belgelenmiş ve Ahşap Fabrikası ismi T.P.E tarafından 2017/110033 marka tescil numarası ile sabitlenmiştir.

Çözüm ortağı internet siteleri, satış temsilcileri ve bayileri ile pazarda ilerlemeyi kararlılıkla sürdüren firmamız, promosyon sektörüne de yeni bir iş modeli geliştirmiştir. Kurumlar ve şirketler için özel tasarım üreten, kişiye özel konseptler de başarısını kanıtlamış ve bu bağlamda sektörüde yerli üretim yapan sayılı firma arasında ki yerini almıştır.

“Gördüğün kadarını tasarlayabilirsin”

Ahşap Fabrikası, sadece ihtiyaçlarına göre değil, aynı zamanda değerleriyle ve trendlere uygun tasarım ürünleri arayanlar için özel el işi nesneler yaratmaya adanmış bağımsız bir ürün tasarımı stüdyosudur.

Fabrika / Tasarım Ofisimiz

İkitelli

Ziya Gökalp Mh. İkitelli OSB.İsteks San. Sit. C5 Blok No:26 Başakşehir
+90 212 590 00 35 [email protected]

Beyoğlu

Kemankeş mah. Hoca Tahsin sok. 15/A Beyoğlu
+90 212 249 56 60 [email protected]

Masanızı ışıkla dekore edin.

Flamanlı Edison ampül, ofisinizin atmosferini değiştirerek keyifle çalışabileceğiniz özel bir mekana dönüştürür.

KATEGORİYE GİT →

İletişime geçelim

Aklına takılan bir soru mu oldu, Ahşap Fabrikası için bir önerin mi var yoksa alışverişinle ilgili deneyimlerini paylaşmak mı istiyorsun?

İLETİŞİM →